Wtajcie kochani!!!

Na poczatek z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom! Z okazji tego dnia postanowiliśmy zorganizować kobiecy konkurs, ale to że będzie kobiecy nie znaczy, że Panowie wziać w nim udział nie mogą.

ZADANIE KONKURSOWE:
W komentarzy poniżej opisz w kilku zdaniach Kobietę, która mogła by być jedną z głównych bohaterek twojej ksiązki. Możesz napisac jak powinna wyglądać, jak mogłaby miec na imie, jakie cechy charakteru mogła by posiadać, przyzwyczajenia itp.
CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs potrwa od 8.03.2011r. – 12.03.2011 (włącznie)
Ogłoszenie wyników odbędzie się na naszej stronie FB w dniu 13.03.2011 (wieczorem)
NAGRODY:

Nagrodą W konkursie są trzy bony upominkowe od Księgarni Matras, o kwocie 30 zł, które można wykorzystać do końca marca 2011r. Aby móc zwycięzki bon wykorzystać będzie trzeba zrobić zakypu w księgarni Matras na kwotę powyżej 30zł (np 31 zł) wtedy będzie można dobrac sobie do swoich zakupów książki o wartości 30 zł. 

ZASADY:

- Aby wziąć udział w konkursie oprócz napisania odpowiedzi na pytanie i umieszczenia jej w komentarzu poniżej trzeba potwierdzić swój udział w konkursie w „wydarzeniu na naszyej stronie FB wpisując zwyczajenie: „Biorę udział w konkursie„.
- Pamietajcie, by komentarze poniżej podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem – potrzebne do weryfikacji.
- Zwycięzca po ogłoszeniu wyników ma 3 dni na dostarczenie danych adresowych na maila: agacik@agacik.pl