Witajcie!

Już za kilka dni 2 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci z tej okazji wraz z Wydawnictwem Debit postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs w którym do wygrania aż trzy egzemplarze wysmienitej ksiażki! Ale o książce za chwilę… tymczasem spójrzcie na zadanie konkursowe:
ZADANIE KONKURSOWE:
W komentarzu poniżej napisz w kilku zdaniach z którą z postaci książkochych, którą miałeś okazje poznać czytając ksiązki w dzieciństwie chciałbyś zabrać na jednodniową wycieczke i dokąd? Pamiętajcie w komentarzu napisać z jakiej to książki postać jak się nazywa i dokąd chcielibyście ją zabrać. 
CZAS TRWANIA KONKURSU:

Od 29.03 – 4.04.2011r. (włącznie)
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na naszej stronie na FB w dniu 5.04.2011r. popołudniu.
NAGRODY:
Nagrodą w konkursie są trzy egzemplarze książki „Miasto Pożeraczy Deszczu. Kroniki poszukiwaczy niezbadanych światów”, których autorem jest Thomas Thiemeyer.

  

OPIS KSIĄŻKI:
Młody i sprytny berliński złodziejaszek niespodziewanie staje się uczestnikiem awanturniczej wyprawy jakby żywcem wziętej z pasjonujących go powieści przygodowych. W doborowym towarzystwie wyrusza w emocjonującą podróż w głąb peruwiańskich Andów, której celem jest odnalezienie legendarnego ludu Pożeraczy Deszczu, któremu może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.
SZCZEGÓŁY:

Ilość stron: 368
Format: 145 X 215 mm
Oprawa: Twarda foliowana
ISBN: 978-83-7167-750-2
Grubość grzbietu: 2,5 cm
Waga 1 egzemplarza: 0,7 kg
ZASADY:
- Aby wziąć udział w konkursie oprócz napisania odpowiedzi na pytanie i umieszczenia jej w komentarzu poniżej trzeba potwierdzić swój udział w konkursie w „wydarzeniu” na naszyej stronie FB wpisując zwyczajenie: „Biorę udział w konkursie”. 
- Pamietajcie, by komentarze poniżej podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem - potrzebne do weryfikacji.
- Zwycięzca po ogłoszeniu wyników ma 3 dni na dostarczenie danych adresowych na maila: agacik@agacik.pl
NAGRODY SPONSORUJE: